Akupan historie

Vznik AKUPAN®

Akustický panel AKUPAN® byl vyvinut společností BMN – zvuková izolace.

Více než 10 let se aktivně podílíme na zlepšování akustického prostředí v prostorách kulturních domů, společenských sálů, vyučovacích tříd, nahrávacích studií apod. po celé České republice. Z mnohaletých zkušeností dobře víme, jak fungují materiály a produkty uzpůsobené k těmto úpravám, a proto jsme stále hledali produkt, jehož akustické a technické parametry budou pro naše pole působení ideální. Nakonec jsme se rozhodli, že si tento produkt vyrobíme sami.
 
Od prvních výpočtů a náčrtů uplynula dlouhá doba. Ovšem poté, co se nám dostal do rukou první model, se lavina naší motivace spustila. Bylo zapotřebí zhotovit hned několik kontrolních měření a zkoušek ve výzkumném ústavu, ale po pozitivních výsledcích jsme zjistili, že máme v rukou takřka dokonalý produkt. Čím více pozitivních zpráv se navalovalo do laviny, tím jsme byli sebejistější. Začali jsme tvořit více variant a typů pro naše cílové skupiny. Nastala doba zdokonalování a nyní vám můžeme s hrdostí představit AKUPAN®.

Naši lidé

Za vytvořením akustického panelu AKUPAN® stál jednatel firmy Josef Razima, který si kariérní oblast prostorové akustiky prošlapal od samotné instalace, po spolupráce s nejlepšími akustiky v České republice.

Na své cestě poznal pana Ing. Michaela Plachého, který patří mezi dalšího iniciátora celého nápadu. Michael je špička ve svém oboru a patří mezi nejlepší akustiky v republice

team_image

Josef Razima

Jednatel společnosti
team_image

Ing. Michael Plachý

Akustik - Autorizovaný inženýr
team_image

Ing. Vladimír Ambros

Konstruktér
Současnost

Dnes je z nás sehraný tým

Parta, která má za sebou realizace nejrůznějších prostorů. Zažili jsme zajímavé spolupráce na projektech v nahrávacích studiích, školách, veřejných a komerčních prostorách i v soukromých obytných domech.

 

Pracujeme s týmem odborně proškolených pracovníků, využíváme moderní meřicí techniku a postupujeme podle platných legislativních norem.

 
 
 
 

Pomůžeme vám realizovat váš projekt

Chcete nezávaznou kalkulaci? Ozvěte se nám. Přijedeme se k vám podívat a navrhneme řešení.